Carement yhteystiedot

Carement yhteystiedot2018-02-27T08:22:57+00:00

Etsi henkilöstömme yhteystietoja toimialoittain tai toimipisteittäin.

2018-02-28T13:15:37+00:00
Jouni Juurikka - Carement Oy

Jouni Juurikka

Toimitusjohtaja, toimialajohtaja | Rakentaminen ja muut asiantuntijapalvelut

040 730 2053

jouni.juurikka@carement.fi

Sotilaankuja 2 B, 90130 OULU

2018-04-06T12:57:21+00:00
Jukka Kirjavainen - Carement Oy

Jukka Kirjavainen

Toimialajohtaja | Ylläpito, päällysteet ja tiemerkinnät

040 576 1841

jukka.kirjavainen@carement.fi

Ainonkatu 5, 77600 SUONENJOKI

2018-01-17T21:31:05+00:00
Tiina Leiviskä - Carement Oy

Tiina Leiviskä

Toimialajohtaja | Hoito ja kunnossapito

0400 385 104

tiina.leiviska@carement.fi

Sotilaankuja 2 B, 90130 OULU

2018-01-17T21:31:22+00:00
Juha-Pekka Lamminsivu- Carement Oy

Juha-Pekka Lamminsivu

Toimialajohtaja | Väylätietopalvelut ja mittaukset

050 313 8376

juha-pekka.lamminsivu@carement.fi

Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI

2018-01-17T12:50:54+00:00
Hannele Mikkola - Carement Oy

Hannele Mikkola

Insinööri, laatupäällikkö | Kunnossapito, tiemerkinnät ja päällysteet

040 836 1531

hannele.mikkola@carement.fi

Sotilaankuja 2 B, 90130 OULU

2018-01-17T12:23:46+00:00
Matias Kärkkäinen - Carement Oy

Matias Kärkkäinen

Insinööri | Kunnossapito ja väyläomaisuuden hallinta

050 442 6413

matias.karkkainen@carement.fi

JÄMSÄ

2018-01-17T12:21:46+00:00
Mikko Puhakka - Carement Oy

Mikko Puhakka

Insinööri | Kunnossapito, väylätietopalvelut ja -mittaukset

050 321 8400

mikko.puhakka@carement.fi

JOENSUU

2018-01-17T12:20:06+00:00
Pasi Riissanen - Carement Oy

Pasi Riissanen

Insinööri | Kunnossapito, väylätietopalvelut ja -mittaukset

0400 276 592

pasi.riissanen@carement.fi

JOENSUU

2018-02-27T12:50:18+00:00
Matti Hirvonen - Carement Oy

Matti Hirvonen

Insinööri | Kunnossapito, väylätietopalvelut ja -mittaukset

040 849 1774

matti.hirvonen@carement.fi

MUURAME

2018-01-17T12:15:46+00:00
Kari Huusko - Carement Oy

Kari Huusko

Insinööri | Kunnossapito ja mittaukset

040 642 8528

kari.huusko@carement.fi

SUOMUSSALMI

Laskutus

Y-tunnus: 08851029

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite: FI6150990720011213
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskujen skannauspalvelu

Carement Oy
Ostolaskut 13752C
PL 10
57090 VISMA SCAN

Hae mukaan nuorekkaaseen ja innostuneeseen tiimiimme!

Haemme jatkuvasti kokeineita alan ammattilaisia mukaan erilaisiin projekteihimme.

HAE MEILLE TÖIHIN