Carement yhteystiedot

Carement yhteystiedot2018-11-21T14:39:21+00:00

Etsi henkilöstömme yhteystietoja toimialoittain tai toimipisteittäin.

2018-01-30T20:21:34+00:00
Esa-Pekka Pesonen - Carement Oy

Esa-Pekka Pesonen

Insinööri | Kunnossapito ja väylätietopalvelut

040 759 1060

esa-pekka.pesonen@carement.fi

Turkhaudantie 5, 00700 HELSINKI

2018-01-17T12:29:17+00:00
Minna Honka - Carement Oy

Minna Honka

Diplomi-insinööri |  Kunnossapito ja väylätietopalvelut

050 373 9758

minna.honka@carement.fi

Turkhaudantie 5, 00700 HELSINKI

2018-01-17T12:08:27+00:00
Jani Skinnari - Carement Oy

Jani Skinnari

Insinööri | Väylätietopalvelut ja mittaukset

040 069 2849

jani.skinnari@carement.fi

Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI

2018-01-17T12:04:09+00:00
Ville Smed - Carement Oy

Ville Smed

Insinööri | Väylätietopalvelut ja mittaukset

050 442 6400

ville.smed@carement.fi

Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI

2018-01-17T12:04:44+00:00
Tero Vilen - Carement Oy

Tero Vilen

Insinööri |  Kunnossapito ja yksityistiet

040 184 8982

tero.vilen@carement.fi

Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI

2018-01-17T12:05:27+00:00
Ilkka Silvola - Carement Oy

Ilkka Silvola

Geofyysikko, FM | Pohjatutkimukset ja suunnittelu

050 442 6402

ilkka.silvola@carement.fi

Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI

2018-01-17T11:55:57+00:00
Aaro Erola - Carement Oy

Aaro Erola

Insinööri | Kunnossapito ja väyläomaisuuden kunnonhallinta

050 442 6403

aaro.erola@carement.fi

Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI

2018-01-17T11:52:39+00:00
Rainer Salonpää - Carement Oy

Rainer Salonpää

Sähköteknikko |  Sähkösuunnittelu ja -rakennuttaminen

0400 601 180

rainer.salonpaa@carement.fi

Sotilaankuja 2 B, 90130 OULU

 

2018-05-24T20:09:18+00:00
Mikael Tuorila - Carement Oy

Mikael Tuorila

Johdon assistentti |Tietosuojavastaava

050 404 9662

mikael.tuorila@carement.fi

Sotilaankuja 2 B, 90130 OULU

2018-01-17T11:38:36+00:00
Anna-Kaisa Kärjä - Carement Oy

Anna-Kaisa Kärjä

Insinööri | Päällysteet ja tieturvakoulutus

050 386 2711

anna-kaisa.karja@carement.fi

Rinnetie 1, 85100 KALAJOKI

Laskutus

Y-tunnus: 08851029

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite: 003708851029
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskujen skannauspalvelu

Carement Oy
08851029
PL 100
80020 Kollector Scan

Hae mukaan nuorekkaaseen ja innostuneeseen tiimiimme!

Haemme jatkuvasti kokeineita alan ammattilaisia mukaan erilaisiin projekteihimme.

HAE MEILLE TÖIHIN